Jedz mądrze/ Lifestyle

Zmiany czyli nowe, dobre początki!

Witam Cię serdecznie!

Dawno mnie tu nie było! Wszystko za sprawą tego, że dość dużo zmieniło się w moim życiu. Oczywiście, na lepsze! Po zdobyciu dyplomu pracuję jako DIETETYK KLINICZNY, jestem również TRENEREM PERSONALNYM i to są obecnie główne obszary mojej działalności. Oczywiście nadal dobrze gotuję (:-)), jednak od pewnego czasu działam w projekcie, który prowadzę wspólnie z przyjaciółką z uczelnianej ławki czyli Moniką Prusaczyk. MUSZĘ WSPOMNIEĆ O TYM KILKA SŁÓW, BO JESTEM PEWNA, ŻE NA TYM SKORZYSTASZ!

Blog Dieta z głową – dietazglowa.pl – powstał z myślą o tym, aby promować zdrowe i rozsądne podejście do żywienia. Podpowiadamy jak nie stracić głowy w dzisiejszym „fit” świecie,  jak o siebie dbać, nie tracąc równocześnie przyjemności z jedzenia, jak wspomagać swoje zdrowie w różnych jednostkach chorobowych. Interesuje nas DIETETYKA oparta na dowodach naukowych.  Sprawdź nas!

A jeśli trapią Cię jakieś problemy zdrowotne lub nie wiesz jak komponować swoje posiłki, bądź masz nie najlepsze nawyki żywieniowe zapraszam również do współpracy indywidualnej, NAPISZ DO MNIE – magdalena@dietazglowa.pl

Zdrowo pozdrawiam!
Magda

Pewnie zainteresują Cię również